Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

POČASÍ NA VÍKEND: Potrápí nás přeháňky a bouřky, teploty ale zůstanou letní

Víkend bude teplý, ale čekají nás bouřky.
Po prudkém ochlazení a vydatných bouřkám se k nám zase konečně vrátilo léto. Teploty šplhají až k 30 stupňům a všichni jsou už zvědaví, jestli nám letní teploty vydrží i přes víkend. Máme pro vás dobrou zprávu. Letní teploty vydrží, potrápí nás ale bouřky.

Dnes bude ještě polojasno až oblačno. Sluníčko nám ale překazí přeháňky a bouřky, které do Česka vtrhnou odpoledne. Nejvíce nám zabouří na jihozápadě republiky. Napršet by mělo maximálně 30 milimetrů srážek a nárazy větru budou do rychlosti 75 kilometrů v hodině. Teploty se dnes budou pohybovat od 25 do 29 stupňů. Takže si užijeme krásný letní den.

V sobotu bude oblačno, odpoledne bude ale oblačnosti přibývat a obloha se zatáhne. Do Česka vtrhnou další bouřky a přeháňky a sluníčko na chvíli zmizí z oblohy. Teploty nám ale vydrží, vyšplhají až na 28 stupňů. Takže se nemusíme bát výrazného ochlazení.

V neděli bude počasí velmi podobné tomu sobotnímu. Bude polojasno až oblačno, ale opět nám bude pršet a občas zabouří. Teploty se budou pohybovat od 24 do 28 stupňů. Takže můžete s klidným svědomím vyrazit k vodě a užít si krásný letní víkend. Jen si doma nezapomeňte deštníky.

Mohlo by vás zajímat

Další články