Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pobodaný boxer ze Sámerova křtu: Po slezině přišla další brutální komplikace! Upadl do kómatu! Co ještě prozradily naše zdroje?

Sámer křtil charitativní diář netuše, že v patře nad ním se
odehrávají krvavá jatka. Na jejich konci byli dva těžce zranění a čtyři
prchající Albánci.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Neuvěřitelná story pobodaného boxera na křtu diáře Sámera Issy (25) v klubu CoCo nabírá na obrátkách, a to bohužel smutných pro zraněného Petra Horáčka, který po útoku přišel o slezinu a teď je ještě hůř.

„Pan Horáček upadl ve čtvrtek do kómatu,“ prozradil nám zdroj blízký ošetřujícím lékařům, který zároveň dodal, že ale stále platí to, že sportovec je mimo ohrožení života.

Při útoku si pravděpodobně vyřizoval účty balkánský gang s několika Čechy, kteří měli předtím napadnout cizince, v celé věci navíc má jít o provoz několika podniků v Praze 1, se samotným Issou neměla celá situace zřejmě nic společného.

Krvavý incident stále vyšetřuje Služba kriminální policie a vyšetřování jako pokus o vraždu a podle informací eXtra.cz není pořád známa identita všech útočníků.

Související články

Další články