Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Po tragickém výkonu v Prostřenu se provařil do top 16 v MasterChefovi. Milan z děcáku uchvátil slavné porotce

Jeho vášní je vaření.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
soutěž

Milan Demeter (20) je jedním ze současných soutěžících v MasterChef Česko 2022. Milan už má za sebou ale i jinou kuchařskou show. Vařil totiž v Prostřenu na Primě. Klučina z dětského domova je mimo jiné velký nadšenec do sportu. Dokonce je to i samouk ve hře na ukulele, jak stojí v tiskové zprávě TV Nova, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.

Milan Demeter odmalička vyrůstal v dětském domově. Mezi jeho koníčky patří sportování, hraní na ukulele nebo chození ven s pejskem. Největší jeho vášní je však vaření. Proto se také přihlásil do soutěže MasterChef Česko 2022, kde si vede zatím výborně. MasterChef přitom není jeho první zkušenost s vařením před kamerou. Předtím se objevil i v Prostřenu! na Primě.

Student Milan se pere se životem. Svou účastí v pořadu Prostřeno! chtěl ukázat, že ani děti v dětském domově nemusejí házet flintu do žita, a zcela pragmaticky chtěl vyhrát. Kdyby se mu to povedlo, peníze si ušetří na dobu, až bude muset dětský domov opustit. Rád hledá nové recepty a užívá si každé kuchyně, ve které může vařit, protože dlouho žádnou kuchyň nevlastnil.

Medailonek v MasterChefovi

"Mé jméno je Milan Demeter, je mi 20 let a od malička jsem vyrůstal v dětském domově. Velice rád sportuji a mezi mé nejoblíbenější sporty patří fotbal. Mám i další koníčky, například mám moc rád hudbu, a proto jsem takový samouk ve hře na ukulele. Před rokem jsem si společně s přítelkyní pořídil pejska, se kterým chodíme běhat, a tak nějak se snažíme volný čas trávit společně ve třech. Samozřejmě rád vařím, a proto je pro mě MasterChef jedna z nejhezčích příležitostí, jakou jsem mohl dostat," přiznal se v MasterChefovi.

V Prostřenu se mu kdysi moc dobře nevedlo. Svým soutěžícím jako předkrm připravil salát Caprese, při kterém se řízl. Poté mu vypadly i pojistky, jak uvedl web iPrima.cz. Snad se mu nyní v MasterChefovi poštěstí víc.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy