Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Po tom, co jí uřízli oba prsy, chce Angelina Jolie další dvě děti. Otěhotnět musí stihnout do dvou let!

Angelina Jolie a Brad Pitt chtějí ještě další dvě děti.
Zdroj: archiv

Herečka Angelina Jolie (38) ještě s rozšiřováním své rodiny neskončila. I když nedávno prodělala dvojitou mastektomii, po rychlém zotavení by chtěla další dítě adoptovat a jedno porodit. Celkový počet dětí Angeliny a Brada Pitta (49) by tak byl osm.

Jolie by podle deníku The Sun chtěla adoptovat holčičku po tom, co minulý týden navštívila syrské uprchlíky na Blízkém východě. K ní by ráda měla ještě jedno dítě, které by zplodila s Bradem. Pár už má adoptované tři děti, syny Maddoxe, Paxe a dceru Zaharu. V roce 2006 Angelina porodila dceru Shiloh a o dva roky později se jí narodila dvojčata, syn Knox a dcera Vivienne. „Angelina i Brad mají děti rádi. Čím více, tím lépe a jestli se má jejich početná rodina rozrůst ještě o dva další členy, to nehraje žádnou roli,“ uvedl zdroj.

Podle některých informací by se pár měl vzít letos před koncem léta na svém zámku Miraval v jižní Francii. Angelina se teď snaží přijímat potravu s vysokým obsahem draslíku. To má podpořit šanci na otěhotnění. Herečka musí stihnout porod do svých čtyřiceti let, kdy plánuje odebrání vaječníků, aby předešla dalšímu riziku onemocnění rakovinou.

Související články

Další články