Herečka Angelina Jolie (38) ještě s rozšiřováním své rodiny neskončila. I když nedávno prodělala dvojitou mastektomii, po rychlém zotavení by chtěla další dítě adoptovat a jedno porodit. Celkový počet dětí Angeliny a Brada Pitta (49) by tak byl osm.

Jolie by podle deníku The Sun chtěla adoptovat holčičku po tom, co minulý týden navštívila syrské uprchlíky na Blízkém východě. K ní by ráda měla ještě jedno dítě, které by zplodila s Bradem. Pár už má adoptované tři děti, syny Maddoxe, Paxe a dceru Zaharu. V roce 2006 Angelina porodila dceru Shiloh a o dva roky později se jí narodila dvojčata, syn Knox a dcera Vivienne. „Angelina i Brad mají děti rádi. Čím více, tím lépe a jestli se má jejich početná rodina rozrůst ještě o dva další členy, to nehraje žádnou roli,“ uvedl zdroj.

Podle některých informací by se pár měl vzít letos před koncem léta na svém zámku Miraval v jižní Francii. Angelina se teď snaží přijímat potravu s vysokým obsahem draslíku. To má podpořit šanci na otěhotnění. Herečka musí stihnout porod do svých čtyřiceti let, kdy plánuje odebrání vaječníků, aby předešla dalšímu riziku onemocnění rakovinou.