Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Po šoku začala kopat kolem sebe: Hillary Clinton už ví, kdo jí prohrál volby

Zdá se, že Hillary pořád nechápe, jak mohla prohrát s Donaldem Trumpem.
+ Další 2 fotografie
Hillary Clinton musí sponzorům své kampaně vysvětlovat, proč prohrála, a moc jí to nejde. Neumí přiznat, že voličům nenabídla naději na změnu, se kterou přišel Trump, a příčiny volebního debaklu hledá všude jinde, jen ne u vlastní osoby. Kdo že jí to prohrál volby?

Hillary Clinton byla po volebním debaklu tak paralyzovaná, že se čekalo, zda vůbec přednese nějaký projev. Nakonec před své voliče předstoupila a poděkovala jim.

Jenže se štědrými sponzory její předvolební kampaně to tak snadné nebude. Ti jí nastrkali miliony dolarů a chtěli ji vidět v Bílem domě. Poděkování jim nyní rozhodně stačit nebude. Ptají se, jak je možné, že Hillary shořela, i když na její straně stála média a hollywoodské celebrity.

Hillary Clinton tedy rychle přispěchala s historkou, že za prohru ve volbách může ředitel FBI James Comey, který týden před volbami znovu nastolil téma její e-mailové komunikace. Hillary tvrdí, že to byla rozhodující rána a že postup šéfa FBI narušil dynamiku její kampaně.

Jenže Hillary by si měla uvědomit, že za chyby se platí. A používat soukromý e-mail k posílání tajné korespondence je obrovské selhání. Neúspěšná kandidátka tak může být ráda, že za toto jednání nesedí před soudem.

Mohlo by vás zajímat

Další články