Poprvé se spolu potkali na plátně v roce 1990 ve filmu Joe kontra sopka. On byl začínající slibný herec mile praštěných nemotorů, ona byla vyhlášená krasavice s plavými vlasy. A osud jim chystal slávu přímo neuvěřitelnou.

Z Toma Hankse se po prvotních šaškárnách stal vážený herec se dvěma Oscary, který zvládne stejně dobře Forresta Gumpa jako profesora symbologie Roberta Langdona, Trosečníka, mazaného senátora, vychytralého vraha nebo zmateně zamilovaného knihkupce.

Meg Ryan se stala nejznámější herečkou romanticko-komediálních příběhů a i Julia Roberts měla co dělat, aby jí aspoň šlapala na paty. Oba slavili velký úspěch s filmem Samotář v Seattlu, aby své roztržité partnerství zopakovali před patnácti lety v Lásce přes internet. Skok to byl obrovský. Zatímco Tom Hanks vypadal pořád stejně, jeho romantická partnerka během všech těch let ztratila nejen hlavu, ale hlavně samu sebe.

Dost utrpěla, když svého manžela Dennise Quaida vyměnila za Russella Crowea. Manžel Dennis se s ní rozvedl a Russell jí dal kruté kopačky. To herečku zlomilo a od roku 2009 se neobjevila v žádném filmu. Tom Hanks si naopak žije ve zcela nehollywoodském manželství s Ritou Wilson a role se mu sypou takovou rychlostí, že je nestíhá vybírat.

Teď se v divadelní hře Lucky Guy setká se svou filmovou partnerkou a koukání to nebude zrovna veselé. Meg nedokázala zvládnout stárnutí ani osobní život a vypadá katastrofálně. Stovky botoxů a desítky liftingů z ní udělaly příšeru, která se pořád tváří a hraje jako diblík a Hanksovi může jen závidět jeho přirozenost. Smutný konec jedné herečky tak bude završen na divadelních prknech. Snad asi poslední šance odepsané Meg, po boku toho, s nímž jako vyhlášená hollywoodská kočka začínala…