Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Po krizi v manželství strach o děti: Synové Terezy Barošové jen o vlásek unikli tragédii!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Nebezpečí
Po sobotním útoku fanoušků na pražské Spartě se šíří obavy z navštěvování fotbalových zápasů. Rozzuření plzeňští fanoušci, kteří neunesli prohru, zaútočili pyrotechnikou na nevinné rodiny s dětmi. K této události se vyjádřila i rozčarovaná Tereza Barošová (37), která seděla jen pár metrů od nebezpečného incidentu.

Fanoušci hostující Viktorie Plzeň neunesli, že jejich tým prohrává s domácími, a začali odpalovat pyrotechniku na tribunu, kde seděly rodiny s dětmi. Na místě bylo několik zraněných.

Muže, který peklo v hledišti rozpoutal, zadržela policie. Kriminalisté s ním zahájili trestní stíhání pro trestný čin těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu,“ uvedl v neděli pro web idnes.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Strach je tedy na místě. Nikdy nevíte, co se na fotbale odehraje. Pro rodiče asi není horší představa, než že vezmou své děti na sobotní zápas a místo toho se stane doslova boj o přežití.

O tom ví své i Tereza Barošová, manželka fotbalisty Milana Baroše, která s dětmi seděla jen pár metrů od celé události.

“Bohuzel nekdy mam pocit, ze to pro deti stale neni🙄😞 coz je velka skoda… ale tolik nenavisti, vulgarismu a agresivity co je obcas na stadionech mezi fanousky…😞neni moc vychovne pro deti a nekdy i nebezpecne… viz vcera Sparta x Plzen, kde jsme byli kousek od kotle Plzne…😞,” napsala pod svůj příspěvek zklamaná Tereza.

Od teď už asi přestane kluky na fotbal brát. Bohužel dnes nikdy nevíte, kdo na vás zaútočí a nejedná se jenom o fotbalové zápasy. Maximální ostražitost je tedy na místě!

Související články

Další články