Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po kom dědila krásu? Holky Olsenovy jsou kostnaté stařeny, jejich mladší ségra kočička!

Sestru vrásčitých dvojčat byste v ní hledali stěží.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
Zamlada bývaly krásné, ale ty časy už jsou dávno pryč. Slavná dvojčata Mary-Kate (31) a Ashley (31) sešla k nepoznání a spíš než roztomilá děvčátka připomínají vrásčité stařeny. Zato jejich mladší sestra Elizabeth Olsen (29) rozdává půvaby všude, kde může!

Kdo si je pamatuje jako rozkošná děvčátka, ten zřejmě zaspal dobu. Mary-Kate (31) a Ashley (31) Olsenovy zestárly šíleným způsobem a není tajemstvím, že k vrásčité tváři jim značnou měrou dopomohly i drogy.

Zato jejich mladší sestra Elizabeth Olsen (29) se nejspíš návykovým látkám vyhýbá obloukem. Krásy a půvabu má totiž na rozdávání. Společné geny se slavnějšími dvojčaty nezapře. Ale i když je mladší jen o dva roky, na rozdíl od nich je stále kočička k pohledání.

Vzhled dědily všechny tři po stejných rodičích, ale Elizabeth zvládla biologickou výbavu neproměnit v prach.

Do povědomí se hezká brunetka zapsala především rolí Wandy Maximoff alias Scarlett Witch v superhrdinské sáze Avengers. Momentálně září už ve třetím díle tohoto hvězdami nabitého bijáku, který v kinech láme peněžní rekordy.

Související články

Další články