Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po Kociánovi už jde policie: Stejně jako BMW vrah nepřímo přiznal, že dívku srazil opilý!

Martin Kocián srazil v opilosti v hádce dívku, která na něj včera podala
trestní oznámení.
Zdroj: herminapress.cz, archiv
+ Další 2 fotografie

Martin Kocián, exLunetic a dlouhodobý zákazník dodavatelů pardubického perníku, který má rád a přišel kvůli němu o kariéru, poskytl včera webu Super.cz vyjádření ke pondělnímu trestnímu oznámení jeho exmilenky, kterou měl srazit autem.

Než se ale vyjádřil, měl si to pořádně rozmyslet. Z jeho slov (incident přiznal s tím, že ale bojoval se zhrzenou, opilou dívkou) je totiž více než zjevné, že stejně jako vrah z BMW Marek Půček nebyl střízlivý:

„Mejdan byl v Braníku, kde se popíjelo, Katce jsem se věnoval, jen jsem se asi na tři čtvrtě hodiny zakecal na baru s kamarádem. Jak byla opilá, před rodinou mi kvůli tomu ztropila strašnou scénu, jak si jí nevšímám, tak jsem se zasekl a šel jsem pryč. Dostala z toho hysterický záchvat, skákala po mně a dávala mi rány. Nechtěla mě pustit. Nemohl jsem ani zavřít auto a odjet, tak jsem ji shodil na zem. Ale ne nijak brutálně. Bohužel se pořád držela dveří, já auto rozjel a ona spadla. Ne že bych ji tedy přejel, ale něco se stalo. Jenže s ní vážně nebyla řeč, nemohl jsem se jí zbavit. Zkuste si představit opilou ženskou,“ řekl Kocián Super.cz a my nepochybujeme o tom, že si před jízdou nedal ani kapku.

O co v případu jde?

Kociánova mnohaletá milenka K.Z., která je sice pěkné kvítko, ale evidentně nekecá, podala na zpěváka včera trestní oznámení pro ublížení na zdraví a neposkytnutí první pomoci poté, co ji měl v noci z 16. na 17. srpna po hádce v Braníku na parkovišti srazit otevřenými dveřmi vozu a následně ujet. Poškozená utrpěla komplikovanou zlomeninu nohy a další zranění. Kocián ji označuje za zhrzenou milenku, ona jeho za člověka, se kterým tři roky spala a živila jej ve snaze pomoci mu z drogové závislosti. Policie se každopádně věcí od pondělka zabývá a v tomto kontextu možná neudělal s přiznáním Kocián úplně dobře.

Související články

Další články