Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Po čem ženy opravdu touží? Přečtěte si, co má splňovat pravý muž!

Jak má vypadat pravý muž?

Ženy nikdy nevědí, co chtějí. To je známý fakt. Ale sociologové se nevzdávají a provádějí i nadále průzkumy. Ty nejnovější přinesly šokující informace. Ženy od pravých mužů HLAVNĚ očekávají, že je statečně ochrání před pavouky.

Ale popořádku: 35 % žen chce, aby pravý muž fandil místnímu fotbalovému týmu, 39 % říká, že by měl partner vydělávat víc než ony samy a více než polovina dotázaných přiznala, že do muže, který nevlastní auto, by nešla.

46 % žen požaduje kuchařský um, 41 % chce, aby si muži prali sami a 53 % touží po muži, který bude bez řečí vyzvedávat děti ze školy.

52 % žen klade obrovský důraz na hrdinství v souvislosti s likvidováním pavouků v domácnosti.

V seznamu se několikrát objevil ještě více šokující požadavek – muži by prý měli umět péct quiche – tedy francouzský slaný koláč.

„Zdá se, že v roce 2013 si ženy váží zejména domácích typů mužů, kteří se dokáží postarat o vše,“ tvrdí vedoucí výzkumu doktor Beckmann. „Vždyť polovina žen upřednostnila schopnost odlišit bílé a barevné prádlo před pravidelným používáním parfému,“ dodává.

Mohlo by vás zajímat

Další články