Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Plus size modelka se chce podobat Kim Kardashian. Má prý VĚTŠÍ a HEZČÍ zadek než ona!

Jak se vám líbí její zadeček?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
Plus size modelka Eudoxie Yao z Pobřeží slonoviny miluje Kim Kardashian. A tak se chce svému idolu co nejvíce podobat. Celebritu obdivuje právě kvůli tomu, že si na svém zadku postavila kariéru. A ona to má prý stejně. Jenže se tak trochu sekla.

Kim Kardashian si na svém pozadí postavila kariéru. A přesně to má v plánu i plus size modelka Eudexie Yao. Ta si o sobě myslí, že má mnohem hezčí pozadí než slavná Kim a také rozhodně větší. Je na něj pyšná a milují ho i její fanoušci a její přítel.

Na Instagramu Yao sleduje skoro 150 tisíc fanoušků. A jejich počet den ode dne roste. "Můj zadek je stoprocentně přírodní. Nemám žádné výplně. Jsem jedinečná, a ne jako ti, co si nechali zadek vyplnit silikonem,“ řekla žena. A její profil prostě frčí! Podporuje objemnější ženy, a dokonce propaguje módu pro boubelky.

A s Kim Kardashian má společné i další věci. Účastní se reality show, která je podobná právě té, která proslavila Kim. Zatím ji znají jen fanoušci z Afriky, ale ráda by se dostala i do Ameriky. A o svoje pozadí pečuje každý den. Cvičí, ale jí snad všechno. Takže žádný zdravý jídelníček u ní nečekejte. Hlavně aby bylo co nejdokonalejší její pozadí.

Související články

Další články