O víkendu jsme přinesli příběh chlapce, kterému v břichu rostl další plod. O podivném případu jsme psali ZDE. Dnes přinášíme stejný příběh, který se stal Češce Lucindě T. A tento příběh má ještě zajímavější konec.

ROSTLY VE MNĚ ZUBY A VLASY! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S PANÍ LUCINDOU NAJDETE ZDE!

Lucinda měla velmi složité dětství. Narodila se s vrozenou vadou páteře a v 5 letech musela na operaci. Když jí bylo 14 let, začalo ji akutně bolet břicho. Lékaři byli přesvědčeni, že Lucinda má v těle nádor. „Bylo to velmi divné. Byla tak hubená… A měsíc před tím měli ve škole prohlídku dětí a nikdo na nic nepřišel,“ vypráví dnes její matka.

Jenže pak to bylo velmi rychlé. „V pondělí večer nám sdělili diagnózu, ve středu nás odvezli do nemocnice v Motole na onkologické oddělení a v pondělí už proběhla operace. A po operaci krutá zpráva. Dcera měla v těle plod sourozence. Měl už vyvinuté i nějaké zuby a dokonce vlasy. To si nikdo neuměl vysvětlit, protože živé to nebylo,“ vzpomíná na děsivé dny Lucindina máma.

Lucinda měla plod nevlastního sourozence na vaječníku. Ten jí museli vzít. Druhý testovali, ale ten byl v pořádku. Nicméně lékaři Lucindě oznámili, že nikdy nebude mít děti. Že to by se musel stát zázrak.

Nejprve měla velké deprese, ale pak se smířila s tím, že prostě nikdy nebude mít vlastní děti. Pořídila si psa, začala pomáhat drogově závislým a postavila se zpět na vlastní nohy. „Pomohla jí práce v protidrogovém centru. Když viděla ty trosky kolem sebe, začala se smiřovat s vlastím osudem,“ říká Lucindina maminka.

Dívka si nakonec našla i kluka, sdělila mu, že nemůže mít děti, aby s tím počítal. Jenže láska je mocná a Lucinda byla těhotná. Zázrak, o kterém lékaři hovořili, se skutečně stal. Dnes má Lucinda doma tři děti. „Věříme, že zázraky se dějí. Nyní se jí sice vrací bolesti páteře, ale vždy mi řekne, že ty krásné tři děti za tu bolest stojí,“ uzavírá matka Lucindy šokující vyprávění.