Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Plíšková s Hrdličkou prozradili, jak stráví svátky. Vánoce pojali netradičně

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička jsou zamilovaní až po uši.
+ Dalších 23 fotografií
Tenistka Karolína Plíšková (25) a bývalý novácký komentátor Michal Hrdlička (29) budou svátky trávit odděleně. Zamilovaný pár se spolu snaží strávit před Štědrým dnem co nejvíce času. Plíšková bude totiž sváteční den trávit v Thajsku na exhibici. Kapra a bramborový salát si tedy nejspíše nedá.

PlíškováHrdličkou prozradili portálu idnes.cz, že spolu Vánoce trávit nebudou. Kája, jak ji Hrdlička oslovuje, má totiž pracovní povinnosti a Štědrý den tak musí strávit na exhibici v Thajsku.

Zamilovaný Hrdlička tak na svátky osiří. Oba se shodují na tom, že kupovat dárky sobě navzájem je poměrně složité.

„Se mnou je to s dárky těžké, protože když po něčem toužím, tak si to koupím v průběhu roku. Je tedy asi těžké pro mě vymyslet nějaké překvapení nebo zajímavý dárek. Ale doufám, že něco dostanu,“ prozrazuje na idnes.cz Plíšková. Její snoubenec Michal přitakává. I on si dárky kupuje sám během roku, když něco potřebuje.

A jak bude vypadat oslava Silvestra? „Sil­vestr nemůžu slavit ani jeden rok, protože jsem v Austrálii a další den mě vždycky čeká zápas nebo minimálně trénink. Ani to pro mě není takový mega svátek. Takže je to spíš o tom, že se prospím a odpočinu si, připravím se na tenis,“ přiznává Plíšková, za kterou Hrdlička do Melbourne dorazí.

Spokojený pár si předsevzetí raději nedává. Cíle se přece mají plnit okamžitě.

Mohlo by vás zajímat

Další články