Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Ples v Opeře: Víme, kolik dostal Mareš doopravdy a kdo se nesmí za žádnou cenu dostat dovnitř!

Ples v Opeře: Víme, kolik dostal Mareš doopravdy a kdo se nesmí za žádnou cenu dostat dovnitř!
Zdroj: Instagram

Leoš Mareš (38) po třech letech střídá Marka Ebena v moderaci Plesu v Opeře a bulvár logicky hrotí, za kolik moderoval loni Eben a o kolik že je Mareš levnější.

Motto letošního Plesu v Opeře, který přivítá za měsíc Státní opera, je Savoir vivre — Umění žít, a to Leoš umí, proto si logicky nemůže říct méně než Eben, jehož cena rozhodně není pevných 300 tisíc, jak naznačuje konkurence, ale moderace celovečerní akce se u něj dá pořídit i za polovic.

Kolik za mimořádně prestižní akci má Mareš doopravdy, samozřejmě víme od našich dobře informovaných zdrojů blízkých muzikálové zpěvačce Ivaně Gottové, ale když napíšeme pravdu - 150 tisíc čistá ruka po zdanění a odpočtu Leošova příspěvku na Nadaci Terezy Maxové - bude Leoš naštvaný, že píšeme lži (v reálu má o kilo víc než Marek plus pivo a párek do šatny), a když napíšeme, že Eben měl méně než 300, bude naštvaný Eben, který má radši, když se píše, že má víc než Leoš.

Buď jak buď, Mareš si přijde na nadstandardní šestimístný honorář a ještě bude za samaritána, který pomohl, kdežto Eben je za vyžírku, která ostrouhala, ale klid, není v tom sám.

Vyžírka akce č. 2 - módní návrhářka a budoucí šéfka Mensy ČR Ornella Štiková (21) - se na rozdíl od Ebena, který je zván jako host, na akci nedostane, i kdyby se protáhla tajnou kanalizační stokou.

Zatímco ji totiž oficiálně předloni nechala z akce vyvést Gábina Partyšová, realita byla jiná: "Nechal ji vyvést přímo pořadatel plesu, prošla tam na novinářskou akreditaci a ještě se vecpala do VIPu," řekl nám ještě lepší zdroj z produkce plesu, než má Blesk.cz, a dodal, že letos se nic takového Štikové nepodaří, i kdyby si koupila lístek.

Ples bude letos honosnější než kdy jindy a Marešovi, v jehož domovské Evropě 2 dokonce k věci uspořádali včera tiskovku, na akci velmi záleží. „Ples v Opeře je noblesní akcí, která je třešničkou na dortu společenských událostí v České republice. Jsem velmi potěšen, že budu součástí tohoto slavnostního, dlouho očekávaného večera. Pokusím se maximálně přispět k příjemné atmosféře ve Státní opeře a těším se na shledání s hosty,“ řekl ofiko na setkání s novináři a mimo záznam se měl údajně pochlubit, že si na akci pořizuje nový frak z dovozu, což bude další rána pro Ebena, který měl pokaždé levnější.

Šéfka plesu Zuzana Viczens může být spokojená. Samozřejmě uhlídá-li Ornellu, jež si prý chystá paruku a falešný knír (údajně chce přijít v přestrojení za svou matku) - má vystaráno: ples je prakticky vyprodán, má Leoše a ten si chystá fóry, které budou samozřejmě lepší než ty Ebenovy a už ty byly dobré.

Kdo má podle vás moderovat Ples v Opeře příští rok? Mareš? Eben? Štikovic holky (Ornella hlavní program, Matka Štika tombolu a Charlotte u šatny)? Vlastimil Harapes s Květou Fialovou? Nebo někdo jiný? A kdo je hezčí, Leoš, Eben nebo Jirka Krytinář? Napište nám svůj názor na redakce@extra.cz, do diskuze pod článkem nebo volejte hotline eXtra 776 309 989! Jsme nadržení na vaše názory!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy