Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Playmate z Robinsonova ostrova vykoukla bradavka: Sexbomba doplatila na odvážné plavky!

+ Dalších 10 fotografií
Playmate Petra Palusková (25) je jednou z těch soutěžících, které se nedá dívat do očí. Na Robinsonův ostrov se vyzbrojila hodně odvážnými bikinami a bylo jenom otázkou času, než jí vypadnou silikonová ňadra. A ten čas konečně nastal.

Během středeční hry o imunitu si soutěžící sáhli na dno. Měli před sebou náročný úkol, který navíc museli plnit v době největšího vedra. Není divu, že to všechny vyčerpalo.

Playmate Petra také vypadala, že už mele z posledního, a kvůli únavě si už ani nekontrolovala plavky Kdyby se ale koukla do nadupaného výstřihu, tak by zjistila, že jí tam vykukuje bradavka. Takové melouny v tak titěrných bikinách prostě nešlo ohlídat věčně!

Petra je ale zvyklá se odhalovat před objektivy, tak jí to snad tolik nevadí. Nafotila akty pro slovenský Playboy a zúčastnila se i natáčení reality show Nákupné maniačky.

I když sexbombě nejdřív ostatní soutěžící moc nevěřili, tak během zápolení změnili názor. Petra dělá všechno pro to, aby pro svůj tým získala jídlo, a tvrdě maká. Teď navíc z blond přesedlala na brunetu a sekne jí to mnohem víc No podívejte se v galerii.

A chcete vědět, kdo soutěž vyhraje? Klikněte ZDE

Související články

Další články