Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Playmate Petra z Robinsonova ostrova změnila image! Silikonová kráska je teď brunetka a je ještě víc sexy než předtím!

+ Dalších 56 fotografií
Playmate Petra Palusková (25) z Prahy je jednou z nejvýraznějších osobností na Robinsonově ostrově. Člověka upoutá nejen svým bujným poprsím a sexy výstřihy, ale také svojí pracovitostí a upřímností. Křehká blondýnka nyní změnila image a je z ní brunetka. Jak se vám líbí?

Silikonová kráska Petra Palusková je velmi krásná žena, která má opravdu sexy křivky. Obzvlášť pánové, pokud sledují reality show Robinsonův ostrov, mají co dělat, aby se sexy soutěžící dívali do obličeje, a ne do jejího nadupaného dekoltu. Petra je pořádně sexy a žhavá dívka, která ještě před soutěží stihla nafotit akty pro slovenský Playboy a zúčastnila se reality show Nákupné maniačky

Zatímco na ostrově byla ještě blondýnkou, nyní změnila image. Z blondýnky je brunetka a je ještě mnohem víc sexy než kdy předtím. Petra se také proslavila svými hláškami, které zní občas trochu hloupě, až jsou roztomilé. Soutěžící ji brali nejdříve jako nejhloupější, ale jejich názor na ni se časem změnil. Petra je velmi pracovitá a je jedna z mála lidí na ostrově, kteří intenzivně shánějí jídlo. Vyklubala se z ní pohodová holka, která je ozdobou ostrova Podívejte se, jak jí to sekne s novými vlasy!

Zajímá vás, kdo bude vítězem Robinsonova ostrova? Klikněte ZDE

Související články

Další články