Petra Palusková z Robinsonova ostrova je jednou z posledních dvou žen, které na ostrově zůstaly. Je to krásná žena, která je ozdobou ostrova a drží se na něm zuby nehty a bojuje ze všech sil. I přes to, že vypadá jako křehké děvče, několik soutěží už vyhrála a nebojí se říct nahlas svůj názor. Dokonce se musela vyrovnat i s incidentem, kdy byla natočena, jak vykonává potřebu u moře.

Většinu lidí na Petře zaujmou především její silikonová ňadra. Jenže nejsou jediná, která si nechala kráska upravit. Co je na ní ještě umělého? „Mám i plastiku nosu. Už od třinácti let jsem dělala modeling a na všech fotkách ten nos nebyl můj, protože mi ho vždy upravili ve Photoshopu. A já jsem z toho byla smutná,“ vysvětlila pro portál Prásk.tv Petra.

„Říkala jsem si, že prodává to, co se bude všem líbit. A chtěla jsem, aby se všem líbil i můj nos. Měla jsem z toho opravdu velký komplex,“ dodala playmate, která si na něj dlouho nemohla našetřit, protože přispívala rodičům na domácnost," dodala playmate, která bolest snáší velmi špatně. Její umělá prsa uvidíte už dnes večer na Nově!