Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Playmate Katka Šonková nemá jen dokonalé tělo. Ale zachránila i nevinné životy!

Kateřina nemyslí jen na sebe.
+ dalších 3 fotografií
Na první pohled vypadá jako namyšlená modelka, která má v hlavě jen nakupování, drahé dárky a večeře v luxusních restauracích. Ale nenechte se mýlit vzhledem krásky z přehlídkových mol, ony totiž všechny nejsou stejné. Bývalá finalistka Miss má totiž srdce na pravém místě a snaží se ze všech sil všem pomáhat, zvlášť nevinným tvářím.

Sexy blondýnka Kateřina Šonková (28) nemá problém s tím ukázat své dokonalé tělo. Ale není to jen pěkná schránka, svou krásou ráda i pomáhá. Není to jen další z namyšlených holek z lepší společnosti, ale pro ostatní by se rozdala. Teď se snaží hlavně pomáhat zvířatům. Dokonce zachránila tři nebohá opuštěná štěňátka a našla jim domov.

„Když vidím ty nevinné tváře, tak bych si je všechny vzala domů, ale to by můj přítel asi nepřežil. Máme už dvě kočky, které jsme zachránili z ulice. Tak se snažím dalším zvířátkům najít také spokojený domov. Nechala jsem s kamarádem přivézt opuštěné pejsky k nám z ciziny a už teď mají nové domovy, kde je o ně postaráno,“ prozradila nám nadšeně Kateřina, která se stala také playmate, a nikoliv nadarmo. Její tělo je opravdu božské.

Jen se sami pokochejte tou krásou, když se Katka svlékne. A když se to ještě skloubí s čistou a hodnou duší, tak to je v dnešním světě opravdu nevídaný jev. Kéž by takových holek mezi modelkami bylo více.

Mohlo by vás zajímat

Další články