Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

PLAVKY PODLE POSTAVY: Víme, které padnou zrovna vám!

Vyberte si plavky přesně na vaši postavu!
Zdroj: reprofoto Swimsuits for all
Léto je už v plném proudu, a tak je na čase začít se bavit o plavkách. Poté, co jste vyrýsovala svou postavu do dokonalosti, si můžete ještě trošičku pomoci a zvolit správný střih plavek přímo k vaší postavě.

Máte malá nebo naopak příliš velká prsa? Je vaší problémovou partií bříško nebo zadeček? Přesně podle těchto kritérií si můžete vybrat plavky, které vám padnou jako ulité. Na pláži můžete být tedy modelkou Victoria's Secret i s plnoštíhlou postavou a chlapi si ukroutí krky. Podívejme se tedy, jaké plavky padnou právě vám!

MALÁ PRSA

Nemusíte mít komplexy z toho, že vaše ňadra nejsou zrovna největší. Dohnat to můžete plavkami s push-up efektem a bát se nemusíte ani odvážnějších vzorů. Uvidíte, že najednou vám prsa nebudou připadat zas tak malá.

VELKÁ PRSA

Příroda vás obdařila a vy jste z toho nešťastná? Pak vybírejte plavky se širokými ramínky, které mají srdcový tvar výstřihu. Slušet vám budou i klasické bikiny, které se zavazují za krkem. Ve výběru barev buďte spíš umírněnější a vzory se nedoporučují.

VELKÉ BŘÍŠKO

Ani faldíky na břiše vám nemusí dělat vrásky na tváři. Stačí sáhnout po plavkách s lehkým překřížením nebo zvolit plavky s bílými postranními pruhy, které opticky prodlužují. Vhodnou volbou jsou také vyšší kalhotky nebo jednodílné plavky.

ŠIROKÁ STEHNA

Tuk se vám ukládá v oblasti zadečku a stehen? Pak jsou pro vás tou správnou volbou plavky, které mají vykrojené kalhotky, právě ty vaše nohy prodlouží a zeštíhlí. Rozhodně zapomeňte na kraťáskový střih kalhotek.

Související články

Další články