Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Plastiková dvojčata mají stejného přítele a chtějí si ho dokonce i obě vzít. Jak se dělí v posteli?

Tento muž se ale má!
+ Dalších 8 fotografií
Australská dvojčata Lucy a Anna DeCinque (31) jsou identická dvojčata, která našla zálibu v plastikách. Chtějí si být podobné ještě víc, a tak neváhaly za zkrášlení svého těla zaplatit nemalé peníze. Všechno dělají společně a mají dokonce i společného přítele, elektromechanika Bena Byrnea (33). A toho si nyní chtějí vzít!

Dvojčata Lucy a Anna DeCinque (31) z Perthu v Austrálii jsou doslova posedlá sama sebou. Chtějí vypadat úplně stejně, a tak našly zálibu v plastických operacích. Navíc vše dělají společně a dokonce se dělí i o jednoho přítele. Teď by si ho chtěly vzít, ale nevědí, jestli je to v Austrálii legální. O pomoc poprosily svoje fanoušky. Na dvojčata upozornil portál Mirror.

A kupodivu jim společný vztah klape. S mužem obě chodí už více než 5 let a prý nezažily nikdy nic lepšího. Navíc jejich neobvyklý vztah má spoustu výhod a společnou svatbu by si užily se vším všudy.

„Myslím, že je to krásné. Není to divné a nikdy nebude. My jsme šťastní. Nikomu neubližujeme,“ řekla jedna z dvojčat portálu Mirror. „Doufám, že se to podaří,“ doufají. O tom, jak bude jejich veselka vypadat, mají jasnou představu. Šaty si chtějí navrhnout samy a musí být jak jinak než úplně stejné. A jejich nastávající to bude mít hodně jednoduché, protože jim může koupit úplně stejné prstýnky a dárky.

Dvojčata se totiž od sebe nechtějí za žádnou cenu lišit! Podstoupila hodně plastik, aby je nikdo od sebe nerozeznal. Letos si dokonce nechala udělat i stejná prsa. Je jen otázkou, co budou dělat, když neporodí úplně stejné děti. A jak si ho vlastně dělí v posteli? Možná nám to brzy prozradí.

Mohlo by vás zajímat

Další články