Janeček se po letech rozešel s Vágnerovou, když už si oba neměli co říct a šlo víceméně o přechozený vztah. Ovšem talentovaný mladík a syn šedé eminence showbyznysu Františka Janečka slzy neotíral dlouho.

Stačilo pár hezkých slov, pár květin, nějaká ta pusa a ruka s Annou Matuszkovou byla v rukávu. „Už několik měsíců spolu chodí a co vím, tak plánují i svatbu. Filip je neskutečně zamilovaný a podle toho taky vypadá jeho práce. Na co sáhne, to se mu daří. Možná i Ples upírů, na nějž se lístky hravě vyprodávají, o tom svědčí. Dokonce tahle dvojice plánuje svatbu,“ řekl nám kamarád Janečka mladšího, který si přál zůstat v anonymitě.

Redakce eXtra.cz Filipa Janečka oslovila a svůj vztah nepopřel, mluvit o něm ale moc nechtěl. „Ano, skutečně spolu s Aničkou tvoříme pár. Ale víc bych neventiloval ven, snažím si soukromí hlídat, a tak když byste si chtěli si o tom nějak rozumně promluvit, můžeme, ale musíte za mnou na představení, kde teď trávím nejvíce času,“ byla slova Janečka. O svatbě se bavit nechtěl a znovu odkazoval na návštěvu GoJa Music Hall.

Zajímavostí je, že Janečkova slečna před časem randila s Danem Hůlkou, který se tehdy také netajil svatebními plány. A zejména tím, že by se chtěl usadit a mít potomka. Z toho ale sešlo.

Podle našich informací slzy neotírá ani Janečkova expartnerka Tereza Vágnerová, od poloviny února randí s grafickým designérem Petrem Šťovíčkem.