Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Plánují svatbu! Janeček z Plesu upírů sbalil holku, která předtím sexovala s Danem Hůlkou

Filip Janeček s přítelkyní, se kterou dříve randil Daniel Hůlka.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Cesty lásky jsou někdy nevyzpytatelné. Koproducent věhlasného muzikálu Filip Janeček před necelým rokem prožil bolestivý rozchod s Terezou Vágnerou, dcerou slavného otce. Dlouho ale nesmutnil. Život mu nadělil novou kočičku, se kterou se aktuálně vesele promenáduje po společenských akcích. Nic zvláštního by na tom asi nebylo, kdyby nešlo o bývalou partnerku Daniela Hůlky, se kterou měl známý baryton velké plány. Jenže...

Janeček se po letech rozešel s Vágnerovou, když už si oba neměli co říct a šlo víceméně o přechozený vztah. Ovšem talentovaný mladík a syn šedé eminence showbyznysu Františka Janečka slzy neotíral dlouho.

Stačilo pár hezkých slov, pár květin, nějaká ta pusa a ruka s Annou Matuszkovou byla v rukávu. „Už několik měsíců spolu chodí a co vím, tak plánují i svatbu. Filip je neskutečně zamilovaný a podle toho taky vypadá jeho práce. Na co sáhne, to se mu daří. Možná i Ples upírů, na nějž se lístky hravě vyprodávají, o tom svědčí. Dokonce tahle dvojice plánuje svatbu,“ řekl nám kamarád Janečka mladšího, který si přál zůstat v anonymitě.

Redakce eXtra.cz Filipa Janečka oslovila a svůj vztah nepopřel, mluvit o něm ale moc nechtěl. „Ano, skutečně spolu s Aničkou tvoříme pár. Ale víc bych neventiloval ven, snažím si soukromí hlídat, a tak když byste si chtěli si o tom nějak rozumně promluvit, můžeme, ale musíte za mnou na představení, kde teď trávím nejvíce času,“ byla slova Janečka. O svatbě se bavit nechtěl a znovu odkazoval na návštěvu GoJa Music Hall.

Zajímavostí je, že Janečkova slečna před časem randila s Danem Hůlkou, který se tehdy také netajil svatebními plány. A zejména tím, že by se chtěl usadit a mít potomka. Z toho ale sešlo.

Podle našich informací slzy neotírá ani Janečkova expartnerka Tereza Vágnerová, od poloviny února randí s grafickým designérem Petrem Šťovíčkem.

Související články

Další články