Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pizizubka Maruš (34) z Výměny: Průjem z jídla a týrání dětí! Druhá rodina z ní má trauma!

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
Peklo na zemi
Petra (43) a Dušan (38), proti nim Marie (34) a Marian (31). Zatímco první rodina Česku ukázala, jak má fungovat domácnost, druhá se odkopala, jak nejhůř mohla. Trauma z Maruš si neodnesl jenom Dušan, který kvůli jejím kulinářským nedovednostem trpěl zažívacími potížemi, ale i Petra. Ta se totiž během deseti dnů dozvěděla, že Maruš nejenom neumí vařit, uklízet a nemá základní hygienické návyky, ale ten největší šok přišel záhy. Mlátí totiž svého syna vařečkou, když ji neposlechne!

Kdyby se udělovaly ceny za neschopnost, čtyřiatřicetiletá Maruš z Výměny manželek by neměla konkurenci. Svým jídlem by dokázala otrávit půlku Evropy a v té druhé by ho okamžitě vyhodili. Matka dvou dětí z Libochovic navíc nedokáže ani pořádně uklidit a netyká si ani s hygienou, jejímuž důslednému dodržování nenaučila ani své potomky.

Jako na zjevení se na Maruš nedíval jen Dušan, v jehož domě strávila deset dní, ale i jeho manželka Petra. Tu nejvíc šokovalo, když se dozvěděla o násilí, které Maruš páchá na dětech. Marian na ni totiž práskl, že syna mlátí vařečkou. "To mě ranilo, protože mi bylo řečeno, že fyzické tresty nepoužívají," vzpomíná Petra pro televizi Nova.

Tím ale velké rozčarování neskončilo, mnoho si vytrpěl i Dušan s třináctiletou dcerou Laurou. "Maruščino vaření byla skutečně katastrofa. Největší strávník u nás byla toaleta. Po vaření ji nenapadlo schovat jídlo do ledničky, takže druhý den to tady pochodovalo po lince. Snažila se uklízet, ale dělala jen to, co bylo v manuálu, nic navíc," líčí tragédčino počínání.

Podlý útok Marušky

Všichni jsme viděli, co Maruš v druhé rodině předvedla. "Co jsem tam zažila, byla hrůza, katastrofa. Manžel to tady měl poklidné. Já jsem se od rána do večera nezastavila, furt jsem uklízela. Nejhorší bylo, že jsem na to byla sama, ta dcera mi skoro vůbec nepomáhala," vypočítává, ale jaksi zapomněla zmínit, že když uklízela, zanechala po sobě ještě větší nepořádek než předtím.

Místo toho, aby si sypala popel na hlavu a slíbila, že na sobě bude pracovat, zaútočila Maruš na náhradního manžela Dušana. "Když začal vybouchávat, bála jsem se ho a stranila jsem se ho," řekla televizi Nova. Navíc začala tvrdit, že při večerním sprchování ji Dušan šmíroval klíčovou dírkou.

Kdo říká pravdu a kdo lže, nelze rozseknout. Jenže vzhledem k tomu, jak se Maruš chovala před kamerami, se skoro nedá pochybovat, že právo je na straně rodiny Petry a Dušana.

Související články

Další články