Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pirátské Vánoce u sexy politika Ivana Bartoše: Dostal hodně zajímavé dárky!

Hodil pracovní starosti za hlavu a užil si vánoční veselí...
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Šéf Pirátské strany Ivan Bartoš (37) si na chvíli oddychl od povinností v politice a se svými nejbližšími strávil parádní Štědrý den. Na svém Facebooku ukázal, jak si s Kněžkou chaosu, jak své milované manželce říká, užili vánočního veselí... A Ježíšek jim nechal pod stromečkem opravdu neobyčejné dary.

Politik s velmi rozumnými názory byl rád, že mohl pracovní závazky na chvíli hodit stranou a strávit s nejbližšími pohodové Vánoce. A co s jeho vyvolenou Lydií Frankou Bartošovou a její dětmi z předchozího vztahu našli pod stromečkem? Hodně netradiční dary.

"Dostal jsem budík s Darth Vaderem, na kterého nemá ani Wonder Woman, co dostala Lyl. Ovšem overal duhového jednorožce Amálce zabil! A Vikingskou mikinu!!! A za mě dvě lampičky pro taťku a mamču medvěda," uvedl na svém profilu kapitán pirátů.

Pro slavný manželský pár to letos byly skutečně parádní Vánoce. Ivan Bartoš jistě nabral nové síly a po silvestrovském veselí se opět vrátí plný sil do politiky, kde by rád prosadil zákony tak, aby dávaly smysl pro všechny lidi.

Související články

Další články