Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pije, kudy chodí! Prezident Miloš Zeman konečně přiznal, jak to má s tvrdým alkoholem

+ Dalších 7 fotografií
Často se objevují názory, že máme na Hradě alkoholika, který za své činy nenese odpovědnost. Miloš Zeman prý pije hodně a rád. Dvaasedmdesátiletý státník nyní přiznal, jak to má s alkoholem ve skutečnosti.

Miloš Zeman často s oblibou říká, že politika nedělají nohy, ale mozek. Jenže ten mozek musí být střízlivý. Vykonává Zeman funkci prezidenta pod vlivem? Potřebuje každý den štamprli, aby vůbec nastartoval své tělo? To jsou zcela zásadní otázky, které před prezidentskou volbou zajímají každého zodpovědného voliče.

Bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt v poslední fázi svého působení na Hradě potřeboval k životu bílý prášek, což ho nakonec stálo kariéru. Jak to má s návykovými látkami pan prezident? Mnohé naznačil v tradičním rozhovoru pro Blesk.cz.

Zeman se v rozhovoru pochlubil, že díky změněné životosprávě a dietě zhubl v posledních dvou letech 15 kilo. Přiznal ale, že pořád pije tvrdý alkohol. A nejde jen o výjimečné příležitosti.

Redaktor se pak Zemana zeptal, zda panáček slivovice při zahájení výstavy Země Živitelka byl výjimečný. Zda to byl ojedinělý prohřešek.

„Není to ojedinělý prohřešek. Člověk si má vychutnávat přirozené radosti života – a já vzhledem ke svému věku už tolik jiných přirozených radostí nemám,“ odvětil dobře naladěný Zeman.

Tak se zdá, že to, co pro jednoho je radostí, pro jiné je starostí.

Související články

Další články