Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pihy jako značka: 5 slavných krásek z českého rybníčku, které zdobí rozkošné tečky. Která je nejkrásnější?

Pihy jako značka: 5 slavných krásek z českého rybníčku, které zdobí rozkošné tečky. Která je nejkrásnější?
Zdroj: Profimedia.cz / Petra Kropáčová
+ Další fotografie
Nesnášíte svoje pihy a schováváte se před sluníčkem jen proto, aby vám nevyskákaly další? Vykašlete se na to a noste je stejně hrdě jako tyhle krásky z českých filmů.

Podívejte se na české herečky, kterým příroda nadělila rozkošné a sexy pihy na nose I díky nim je zbožňujeme, mají šmrnc, jsou jiné, jsou zatraceně sexy.

Vica Kerekes (34)

Ohnivou krásku ze Slovenska není třeba dlouze představovat. Má žhavé vlasy a ještě žhavější pohled. Prosíme naše bratry Slováky, aby nám do Česka posílali víc takových.

Anna Geislerová (39)

Když se řekne pihy nebo zrzka, každý si představí Geislerku. Je jedno kterou, my jsme ze sester vybrali tu nejslavnější – Aňu. Držitelka pěti Českých lvů, herečka, trojnásobná matka má alabastrovou pleť a rozkošné pihy jí závidíme.

Michaela Maurerová (35)

Jestli jste si mysleli, že pihy jsou dominantou především zrzek, chyba. Míša je toho důkazem. Dvojnásobná maminka, herečka, moderátorka a bývalá hvězda novácké Ulice nosí pihy se vší hrdostí. A vy byste se za ně chtěli stydět.

Eva Sakálová (30)

Tuhle krásnou zrzku zná především slovenské publikum, ale znát ji můžete i vy. V Česku se objevila například v seriálu Dokonalý svět z roku 2010. Na Slovensku je známá především rolí Lenky v tamní verzi seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Lucie Šteflová (20)

Mladičká Lucie patří do generace nových, neokoukaných krásek a mladé krve hereckého světa. Poprvé jste ji mohli zaregistrovat v seriálu Místo nahoře jako Haničku Lukešovou. Její krásné zrzavé vlasy prý inspirovaly štáb, aby k podobné barvě přemluvili Simonu Stašovou, která v seriálu hraje Lucčinu matku. Od té doby Stašová nedá na barvu dopustit.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy