Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pihatá nevěrnice si stěžuje na Facebooku: Jsem snad Bartošová?

Míša Maurerová
Zdroj: herminapress.cz

Dovádění s cizím mužem se Míše Maurerové (33) očividně nevyplatilo. Od té doby, co ji časopis Spy nachytal s jazykem v puse produkčního Ondřeje Potyky, je pod drobnohledem bulvárních fotografů.

Blesk.cz si herečky všiml nedávno ve společnosti na párty po Českém lvu, kde to pořádně roztočila na tanečním parketu s prošedivělým sympaťákem, kterého server označil jako herce a bývalého produkčního Ordinace v růžové zahradě Matěje Oujezdského.

Jakmile si Míša o sobě článek přečetla, neváhala situaci okomentovat na svém facebookovém profilu (v článku uvádíme zkráceně): „Jsem prostopášná rozvádějící se děva mající problém s alkoholem a muckující se nějakým Matějem Oujezdským. Božínku, já jsem asi něco jako IVETA?“

Redakci eXtra.cz, která od svého čtenáře obdržela otisky těchto komentářů, je hned jasné, že se Maurerová nepřirovnávala k Ivetě Blanarovičové nebo Ivetě Simonové. Spojení „Iveta a alkohol“ u nás vystihuje pouze jednu populární osobu.

Musíme uznat, že Míša má smysl pro humor, což my v eXtra.cz umíme ocenit, a proto ji rádi na naší adrese v Mezibranské 4 uvítáme.

Související články

Další články