Zatímco se wimbledonská vítězka Petra Kvitová utápí ve svém žalu, nedaří se jí jak v soukromém životě, tak ani na kurtu, tak její bývalý snoubenec Radek Meidl už na expartnerku evidentně zapomněl. Přijel totiž podpořit charitativní akci Brenna Cup 2016 ve Velkých Pavlovicích a více než na fotbal se soustředil na dvě sličné dámy, které byly dost spoře oděné. Ty se k hokejistovi měly víc, než by bylo zdrávo.

Jedna měla minikraťásky, druhá přiléhavé šaty, takové oblečení byste si normálně na fotbalový turnaj nevzala, ale dámy byly evidentně na lovu, tak proč se neobléct jak do Kozičky. Kolikrát by se jim poštěstilo potkat tolik slavných hokejistů na jednom stadionu.

Radek házel jeden úsměv za druhým, bylo na něm vidět, jak je pyšný, že se kolem něj točí takové fanynky a čekají na něj poslušně, až dohraje. Pořád na ně sahal, měl blažený pohled a byl samý vtípek. To nevypadalo zrovna na zhrzeného snoubence, který měl dostat od bohaté tenistky košem.

To se spíš Petra trápí nad ztracenou láskou, vždyť se sportovcem plánovala i děti a budoucnost a teď je najednou všechno pryč. Jenže Radek to asi hodil za hlavu rychleji, než tenistka předpokládala. Asi by si taky měla najít někoho, kdo ji bude utěšovat, jako to udělal pohledný hokejka, který byl mezi slečnami jak ryba ve vodě.