Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Petra z Robinsonova ostrova jede NESKUTEČNÉ bomby: Takhle BRUTÁLNĚ to natřela povrchní Nikole!

Zdroj: archiv
+ Dalších 66 fotografií
Kdo by to byl řekl do křehké kočky Petry Paluskové, že se na konci reality show Robinsonův ostrov takhle rozjede. Je vidět, že Petra není vůbec hloupá a moc dobře ví, kdy má konečně přidat plyn. Neuvěříte, čím všechny naprosto odrovnala.

Reality show Robinsonův ostrov se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Není proto divu, že nálada soutěžících je na bodě mrazu, všichni mají ponorku a stres z nedostatku jídla narůstá. Hrstka přeživších už opravdu nevypadá dobře.

Soutěžící rapidně zhubli a v posledním díle zjistili, že mají pouze jednu misku rýže na den pro všechny. Ovšem i v takto špatných podmínkách se jedna soutěžící rozhodla, že konečně zabojuje a do hry dá všechno.

K překvapení všech to je playmate Petra Palusková, kterou všichni osočovali z toho, že je hloupá, nic nedělá a nikomu s ničím nepomáhá. Právě Petra byla ta, která na ostrov Mayon donesla obrovský trs banánů a kokos. Najednou jí mohli ostatní soutěžící urvat ruce a nešetřili laskavými slovy.

Petra už odmítá být za naprostou blbku a pěkně jí leze krkem Nikola Doné, která se k Petře chová jako k pitomému děcku. Neustále ji o něčem poučuje, nepustí ji k vaření a dělá z ní hlupačku.

Půvabná playmate vzala osud do svých rukou a na jedné z kmenových rad to nejenom Nikole pěkně natřela a všichni spoluhráči se doslova nestačili divit. ,,Všichni byste se tady měli pochlapit a zapomenout na to, že vám tady Nikola dělá mamku, když ona chce vyhrát dva a půl milionu."

A jak je vidět, tak její řeč šokovala všechny okolo. Nikola seděla a zahanbeně se koukala se sklopeným zrakem do země. Petra jednoduše narážela na to, jak se Nikola neustále prezentuje v kmeni jako největší samaritánka a máma všech!

Související články

Další články