Po skončení drsné reality show Robinsonův ostrov si Petra Palusková užívala své nabyté slávy. Spolu se svými soupeři obrážela města a ve velkém slavili. I když pohledná Petra neměla v soutěži žádného spojence a všichni z ní měli většinou srandu, tak mimo soutěž si někteří majitelku silikonových čtyřek moc oblíbili.

„Peťula je strašně zlatý člověk, má hrozně dobré srdce a hodněkrát mi už pomohla. Lidé by neměli dát na první dojem.“ Takhle o bývalé Robinsonce Petře mluví lidé, kteří ji už nějakou dobu znají.

Z první řady této show zůstala v podvědomí lidí snad jenom Nika Doné a i samotná Petra se ukryla do ústraní. Jednu dobu si lidé dokonce mysleli, že to blonďatá kráska zabalila. To ale nebyla pravda.

Petra se rozhodla zkusit štěstí ve slovenské show Farma. Momentálně nafotila řadu dost provokativních snímků a opět se jí podařilo na sebe upozornit. Někteří fanoušci si ale myslí, že tohle už je příliš.

„Tohle už přeháníš, ne?“ napsal jeden z nich do komentářů. I když jsou fotky hodně sexy a vyzývavé, tak to žádné péčko není. Někteří lidé zkrátka při pohledu na hezkou holku začínají mluvit z cesty.