Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Petra Němcová vyrazila na luxusní jachtu! Koho zkouší sbalit na sexy zadeček?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Topmodelka Petra Němcová vyrazila do mexického Acapulca dobít baterky. A to by bylo, aby nešla se svojí kůží na trh. A že se bylo na co dívat!

Počasí těsně před příchodem jara není nikdy nejpříznivější. A to jak v Evropě, tak i v Severní Americe, kde pobývá jedna z našich světových topmodelek Petra Němcová (37). Ta už měla nepříznivého a hlavně chladného počasí plné zuby, a tak se svými blízkými přáteli vyrazila na víkend k mexickému pobřeží.

V černých jednodílných plavkách a s pořádně hlubokým výstřihem stačila jednomu ze svých kamarádů zapózovat na palubě pronajaté jachty. Musíme uznat, že Petra stále vypadá naprosto úchvatně, a vůbec bychom jí netipovali, že se blíží k čtyřicítce. Jistě velký podíl na její top formě má správná životospráva a cvičení pilates.

Sama o sobě prohlašuje, že je stále sama, a nikomu to nejde na rozum. Bez partnera je Petra už delší dobu, nevyšel jí ani vztah s hercem Seanem Pennem (bývalý manžel Madonny), ani s premiérem Haiti. Na vině je prý její marnivost a až moc přehnané požadavky na partnera.

Možná by si měla Petra vzít příklad ze svých kolegyň, třeba od takové Terezy Maxové nebo Evy Herzigové (43). Obě mají totiž manžela a tři děti. A co si budeme povídat, biologické hodiny Petře už pomalu, ale jistě tikají…

Související články

Další články