Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Petra Němcová vyrazila na luxusní jachtu! Koho zkouší sbalit na sexy zadeček?

Petra vyrazila na opravdu luxusní dovolenou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Topmodelka Petra Němcová vyrazila do mexického Acapulca dobít baterky. A to by bylo, aby nešla se svojí kůží na trh. A že se bylo na co dívat!

Počasí těsně před příchodem jara není nikdy nejpříznivější. A to jak v Evropě, tak i v Severní Americe, kde pobývá jedna z našich světových topmodelek Petra Němcová (37). Ta už měla nepříznivého a hlavně chladného počasí plné zuby, a tak se svými blízkými přáteli vyrazila na víkend k mexickému pobřeží.

V černých jednodílných plavkách a s pořádně hlubokým výstřihem stačila jednomu ze svých kamarádů zapózovat na palubě pronajaté jachty. Musíme uznat, že Petra stále vypadá naprosto úchvatně, a vůbec bychom jí netipovali, že se blíží k čtyřicítce. Jistě velký podíl na její top formě má správná životospráva a cvičení pilates.

Sama o sobě prohlašuje, že je stále sama, a nikomu to nejde na rozum. Bez partnera je Petra už delší dobu, nevyšel jí ani vztah s hercem Seanem Pennem (bývalý manžel Madonny), ani s premiérem Haiti. Na vině je prý její marnivost a až moc přehnané požadavky na partnera.

Možná by si měla Petra vzít příklad ze svých kolegyň, třeba od takové Terezy Maxové nebo Evy Herzigové (43). Obě mají totiž manžela a tři děti. A co si budeme povídat, biologické hodiny Petře už pomalu, ale jistě tikají…

Související články

Další články