Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Petra Němcová slaví narozeniny. Přinášíme vám 6 žhavých fotek modelky, která zapomněla česky a měla prý problémy s anorexií

Petra Němcová slaví narozeniny. Přinášíme vám 6 žhavých fotek modelky, která zapomněla česky a měla prý problémy s anorexií
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Topmodelka Petra Němcová (34) na rozdíl od jiných krásek z tohoto prostředí slaví úspěchy i v zámoří. V Česku si lidé pod jejím jménem většinou vybaví její příběh z doby, kdy Thajsko zasáhla ničivá vlna tsunami a zemřel její tehdejší přítel, britský fotograf Simon Atlee.

Rodačka z Karviné je často kritizována za svůj americký přízvuk, který jí Češi nemohou odpustit. Petra ale tvrdí, že je to kvůli tomu, že žije už tolik let v zahraničí. Haha.

Němcová se poslední roky prezentuje hlavně jako pracovnice v charitativní činnosti. Založila nadační fond Happy Hearts Fund a v posledních letech se angažuje jako ambasadorka na Haiti, které před lety postihlo ničivé zemětřesení.

Tam si také našla nového partnera, haitského premiéra Laurenta Lamotha. Němcová je známá svou oddaností kultu štíhlosti. Před lety přiznala, že je zapřisáhlou vegankou.

Už několikrát se v souvislosti s jejím jménem spojovalo slovo anorexie. Podle několika informací měla kráska podstoupit už několik plastických operací včetně liposukce stehen a dalších vylepšení.

Související články

Další články