Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Petra Faltýnová žije pohádkový život po boku milionáře Davida. Jaký je recept na život v LUXUSU?

Pravá láska je pravá láska…
+ Dalších 18 fotografií
Petra Faltýnová si stále po boku milionáře Davida žije svůj americký sen. Jak se dnes má? Jasně, že dobře. Pokud chcete malý návod, jak na život v luxusu, tak jste tu správně.

Není vidět a ani slyšet, tak by se dal nazvat život Petry Faltýnové (38), která vždy byla ráda středem pozornosti a v záři reflektorů. Jediný způsob, jak se o této holce něco dozvědět, jsou její profily na sociálních sítích.

Jedna z posledních fotek Petry je pózování se svojí dcerkou Adrianou, v hlavní roli však není její dcera, ale kabelka od značky Hermés, takzvaná „Birkinka“. O té jste mohli například slyšet v souvislosti už s docela neznámou Míšou Ochotskou (31), která se chlubila falešným provedením této kabelky z Dubaje.

Nicméně Petra je stále za svého milionáře Davida zasnoubená a užívá si život luxusní snoubenky. Je vidět, že i žena s děckem a 38 křížky na krku se může mít královsky.

A co za tím vlastně vězí?

Charisma, šmrnc, nekonečné vztahové hry a hlavně nespoutaný žár, který se neline z kuchyně, ale z LOŽNICE. Dámy, pokud se rozvádíte, je vám třeba i přes čtyřicet, máte děti… Nikdy není pozdě!!!

Každé ráno si sjeďte profil Petry Faltýnové a najdete tady inspiraci. Pak už jen stačí vyrazit na Floridu v pěkných plavkách a zkuste i vy ulovit svého milionáře.

Mohlo by vás zajímat

Další články