Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Petra a Nika z Robinsonova ostrova se potkaly na večírku! Jaká byla jejich reakce? Docela TRAPAS!

Tyhle dvě se asi nikdy nebudou mít rády!
Zdroj: archiv
+ Dalších 66 fotografií
Že Robinsonky Petra Palusková a Nika Donéová asi nebudou úplně kamarádky se dalo předpokládat. V soutěži mezi těmito dvěma panovaly zásadní neshody. Teď se však potkaly mimo soutěž, v nočním víru pražského velkoměsta. Jejich reakce je k nezaplacení!

Tyhle dvě spolu měly problém od začátku soutěže. Jsou každá z úplně jiného těsta, a tak se není čemu divit. Zatímco se Petře všichni smáli, že je jednoduchá playmate, dokázala se v soutěži probojovat celkem daleko. Odstřelila ji nakonec právě úhlavní sokyně Nika, která ostatní zmanipulovala k Petřině vyřazení.

Tím si ale moc nepomohla a v dalším díle Petru následovala. Přestože Petra lezla ostatním na nervy, nakonec přiznali, že ji měli raději, než Niku. Ta podle Radovana nemá vůbec srdce a po jejím vyřazení si kluci dost oddechli.

Tyhle dvě se potkaly na oficiální akci pro účastníky Robinsonova ostrova a všichni netrpělivě čekali na jejich reakce. Z vzájemných pohledů bylo jasné, že se opravdu nesnášejí a usmíření rozhodně neplánují, i když přiznaly, že promluvit si ještě nestihly. Na otázku, jestli jsou teď kamarádky raději neodpověděly a pouze se trapně usmívaly.

Drsné názory jedné na druhou se nebály vyjádřit již dříve. Pokud se někdy usmíří, bude to pravděpodobně jen naoko.

Související články

Další články