Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pět největších chyb, které ženy dělají v posteli

5 chyb, co dělají ženy v ložnici.
Zdroj: Profimedia.cz

Mluvení by měla být vaše mantra.

Neotvíráte pusu a nevydáváte zvuky, namísto toho čekáte, že si váš partner domyslí, co po něm chcete, a očekáváte, že vám vidí do hlavy. Ne! Ne, prostě nikdy ne, jestli něco chcete, musíte mu to říct. Váš sex stojí a padá jen na mluvení.

Ležíte jak ukřižovaný Ježíš.

Pokud sebou plácnete na postel s rukama od sebe a zahlásíte: "Dělej si se mnou, co chceš", nejspíš vás shodí dolů a půjde si hledat aktivnější partnerku. Nemusíte tam předvádět cirkusové číslo, ale aspoň se hýbejte. Nebo vzdychejte. Nebo prostě něco dělejte. Cokoliv. Pokud ho budete svádět sama a navrhovat změny polohy, je to ideální stav.

Myslíte si, že ten váš může vždy.

Ne, nemůže. Vás taky občas bolí hlava. Muže sklátí únava, vyčerpání i špatná nálada. A opravdu, ale opravdu nemají náladu se s vámi muchlovat ve výtahu nebo v letadle na záchodech. Tohle jsou historky ze špatného porna, nikoliv z běžného života.

Během sexu plácáte. A po něm taky.

Ale pozor, neplést s bodem jedna. Pokud mu říkáte, co chcete a co máte ráda, je to v pořádku. V případě, že melete z cesty, mimo téma a navíc se ještě pokoušíte zapojit partnera do hovoru, klesne mu dřív, než stihnete říct penis. Pokud už je po všem a partner se odkulí se zavřenýma očima, nechte ho na pokoji. Vy byste se taky měla naučit po sexu odpočívat.

Nedbáte na osobní hygienu.

Tam dole máte amazonský prales, nahoře taky, vaše nohy jsou struhadlo na ementál, dole jste cítit rybinou a nahoře zkaženou solí. No pojďme si to říct otevřeně. Muže láká vůně vašeho pižma, ale čistého pižma. Přirozená vůně po koupeli, kdy jste na sebe nevylila litr ruské voňavky. Hygiena by měla být samozřejmá na obou stranách, nebo vaše postelové hrátky skončí rychleji, než vůbec začaly.

Související články

Další články