Psal se rok 1994, když mladá sympatická blondýnka Tereza poprvé vyskočila na diváky Esa se svým Čágo bélo, šílenci. Moderovala ho čtyři roky a díky svému bezprostřednímu projevu získala tisíce fanoušků.

Měla před sebou hvězdnou dráhu, nabytou popularitu a peníze, které se kolem ní točily, ale neustála a skončila na drogách. Slavná je její fotka, kdy naprosto zničená a zfetovaná sedí v autě s jehlou zapíchnutou v žíle. „Tenkrát jsem vydělávala moc peněz. Na tak mladou holku toho bylo moc. Za tři měsíce mi na kontě přistálo třeba čtvrt milionu, někdy půl,“ uvedla pár let zpátky v rozhovoru pro Novu.

Raketový vzestup vystřídal pád až na samé dno. Před kamerou si pořád hrála na tu usměvavou pohodářku (i když štáb si s ní taky užil svoje), ale v reálném životě to byla ještě větší divočina, její život se smrsknul na jediné – drogy. Začalo to pervitinem, pak přišel herák.

Propadla závislosti na heroinu a uklidila se z veřejného života. „Za drogy jsem utratila všechno, co jsem měla. Určitě padlo několik milionů, moje auta a byt. To všechno mi prošlo žilou,“ šokovala moderátorka, která se se závislostí na heroinu potýkala tři roky. Peníze si na heroin vydělala i tím, že roztáhla nohy v pornografickém magazínu Leo.

Prošla si několika léčebnami, nakonec se jí ale podařilo odrazit se ode dna. Dnes je dvojnásobnou matkou. Má syna Samuela a dceru Natálii. Svůj comeback zažila několikrát díky Primě, která ji obsadila do role moderátorky reality show VyVolení. Naposledy se před kamerou objevila v novácké show Farma.

Zavzpomínejte na moderátorku Esa, kterou už nikdo v jeho moderování nepřekonal, ačkoli se o to snažila Gábina Partyšová, Yemi A.D. nebo skupina Lunetic, a podívejte se na to nejlepší, co jste v Esu mohli vidět.