Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pěkně zfotrovatěl: Takhle vypadá Venca Konopník ze Slunce, seno dnes!

+ Další fotografie
Broněk Černý známý hlavně jako vesnický playboy Venca Konopník je dalším z neherců, který rozšířil řady v trilogii Slunce, seno. Režisér Troška měl s výběrem herců opravdu šťastnou ruku a on roli namyšleného krasavce zahrál perfektně. Jak se ale daří Broňkovi dnes?

Broněk Černý ve filmech Slunce, seno zazářil, ale s hereckou kariérou moc nepokračoval. Zahrál si ve filmu Holka na krátkou trať a nějakou dobu působil i v divadle. Dnes se ale věnuje řízení kamionu. Kdyby ale dostal nějakou nabídku, určitě by neváhal a před kameru se znovu postavil.

Roli ve filmu dostal tenkrát jenom náhodou. Chtěl být jenom v komparzu, kde slibovali stovku na pivo, ale s kamarádem popletli termín a dorazili na komparz hlavních rolí. Když se ho Zdeněk Troška začal na něco vyptávat, tak ho Broněk uzemnil hláškou: „Co je ti do toho?“ a bylo rozhodnuto! Přesně takového drzého hejska totiž režisér potřeboval a Broněk dostal v šestnácti letech svou první roli.

Dnes má Broněk Černý o pár kil navíc a s Vencou ho spojuje jenom láska ke koním pod kapotou. Zatímco ve Slunce, seno proháněl motorku, dnes vládne mnohem silnějšímu stroji.

Zdeněk Troška by měl vážně zauvažovat, jestli nenatočí pokračování filmu s těmi samými herci. Diváci by to určitě ocenili!

Pokud vás zajímá, jak dopadly dámy, tak to můžete hned zjistit. O Miluně jsme psali ZDE a o Blaženě ZDE.

Související články

Další články