Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Peklo: Jan "Macura" Bendig se v klipu pustil do boje za týrané ženy a pozval si na to Ornellu Štikovou Koktovou Topornou!

Zdroj: YouTube
+ Další 2 fotografie

Budoucí čtvrtá exmanželka Pepy Kokty (57), Ornella Štiková (21), si plní oprávněné sny o zasloužené kariéře herečky, zpěvačky, moderátorky a módní návrhářky, a co se týče herectví, má po svém posledním počinu jasně nakročeno do zlaté kapličky!

Honza Bendig, neděláme si srandu, po dlouhé době natočil slušný singl Nádherná a k němu klip, na kterém víceméně vše v pořádku. Romská zpěvačka Gitana v duetu nemá chybu a klip kupodivu netočil nějaký amatér na Nokii s hadem, jen ta Ornella a její esenciální herectví nás trošku děsí.

Mladá Štika, pardon stará Koktová (36), ve videu hraje hlavní roli ženy ovládané tyranem, která musí prodávat své tělo a doma schytávat facky, ale nakonec, protože má v sobě vnitřní sílu a její dítě trpí, dokáže násilníka opustit a začít znovu.

Ornella hraje tak naléhavě, že nejít o profláknutou slavomanku bez soudnosti, jeden by věřil, že to není jenom jako, ano, tak je přirozená. Zvládnutí role pro ni muselo být mimořádně náročné, protože v reálu je v duchu rodinné tradice absolutní ředitelkou svého manžela, který dělá jen to, co jeho gestapačka chce.

Herečka podle nepotvrzených informací strávila přípravou na roli půl roku, kdy po vzoru Honzy chodila na pohřby pozorovat plačící, a dokonce se měla na dva týdny nastěhovat ke slavomance Evě Feuereislové, aby poznala, co je to opravdové lidské neštěstí a zmar, a i díky tomuto pobytu se strašlivou zrůdou plnou zášti nakonec vystřihla roli trpitelky jak z Macurovy paletové chaloupky.

Sám Bendig kvůli přípravě na natáčení dokonce navštívil pohřeb Ivety Bartošové, aby viděl, jak končí ženy, které nemají svůj život ve svých rukou, čímž konečně rozptýlil domněnky, že tam přišel exhibovat

Konečné resumé: Klip nakonec nepůsobí trapně i přesto, že něco, v čem účinkuje Ornella, je roky trapné už ze zákona vesmíru, což nově neplatí pro Bendiga, který, ať se nám to líbí, nebo ne, zpívat umí a má talent, no prostě měl asi nad kolíbkou totálně jiné sudičky než nebohá představitelka hlavní role.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články