Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pekelný kníže z pohádky S čerty nejsou žerty slaví 72: Bude to mejdan, říká Karel Heřmánek

Pekelný kníže z pohádky S čerty nejsou žerty slaví 72: Bude to mejdan, říká Karel Heřmánek
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
OSLAVA
Patří k vynikajícím českým hercům, kterého lidé milují. Karel Heřmánek ve čtvrtek slaví své 72. narozeniny. A redaktorovi eXtra.cz prozradil, že na oslavu se moc těší. Bude to totiž oslava hromadná v kruhu rodinném.

"Ráno už mi rodina přišla zazpívat... Hodně štěstí, zdraví. To je takový obligátní song. Jinak oslavu budeme mít až v neděli v kruhu rodinném. A říkám budeme, protože vnučka a vnouček mají také narozeniny v říjnu. Slavíme to všichni dohromady," prozradil eXtra.cz jeden z nejuznávanějších českých herců, který moc dobře ví, že když se u Heřmánků sejde celá rodina, znamená to jedno - velkou párty, na které nesmí chybět skvělý humor.

V současné době je Karel Heřmánek ředitelem Divadla Bez zábradlí a Městského divadla v Karlových Varech. "Pořád se ale cítí být více hercem než podnikatelem. Povolání herce, ředitele a manažera dvou úspěšných divadel přináší i větší zodpovědnost a časovou náročnost. K tomu Heřmánek pravidelně spolupracuje s filmem a televizí.

Redakce eXtra.cz Karlu Heřmánkovi přeje do další let jen vše dobré.

Diváci herce s typickým hlasem ve větší míře zaznamenali v roce 1980 ve filmu Krakonoš a lyžníci, jeho nejslavnější a nejoblíbenější role ale měly teprve přijít. Bezpochyby se mezi ně řadí zejména Fešák Hubert a lucifer z geniální pohádky S čerty nejsou žerty z roku 1984. Od těch dob už uplynulo 35 let...

Související články

Další články