Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pejskovi odpálili ohňostroj v puse! TOTO JSOU OPRAVDU DĚSIVÉ FOTKY

Tohle opravdu není fotka pro slabé povahy!
Zdroj: www.dailypetition.com
Hnus, odpornost a ještě jednou hnus! Fence jménem Bonita skupinka grázlů odpálila ohňostroj přímo uvnitř tlamy! Sadisti se u toho náramně pobavili a přišlo jim to jako super zábava. Zubožené zvíře poté nechali napospas osudu.

Tenhle případ už překročil veškerá zvěrstva spáchaná lidmi na zvířatech. Je opravdu do nebe volající, jak se lidé dokážou bavit a radovat z utrpení druhého. Vážně bychom se měli zamyslet nad tím, že jako lidstvo spějeme prd*le !

Fenku Bonitu si vyhlídla skupinka asociálů v ulicích Houstonu v Texasu a pak jí zničili život! Bonitě strčili do tlamy zábavní pyrotechniku a odpálili ji. Bonita musela prožít nepředstavitelnou bolest. Fenka měla tržné rány po výbuchu, z její čelisti zbyly jen krvavé cáry. Výbuch také způsobil nadměrné vysunutí očních bulv.

Zuboženého psa našla na ulici Martha Vasquez a okamžitě přivolala pomoc! Na místo dorazili místní záchranáři, kteří okamžitě Bonitu převezli k veterináři.

Jediné, co mohl zvěrolékař udělat, bylo ukončení bolestivých muk. Dopřál jí věčný spánek.

Tohle nevinné zvíře muselo zemřít jen proto, aby se pár grázlů pobavilo. Lidé si neváží nikoho a ničeho, je jim lhostejné vše, co se kolem nich děje. Kolik zvířat bude ještě usmrceno proto, že člověk je bestie?

Související články

Další články