Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pejsek Ruppert a jeho pohodové Vánoce! U těchto fotek se zasmějete

Díky paniččce je z Rupperta celebrita. On sám si focení moc užívá.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Tento mazlík měl asi ty nejpohodovější a nejkrásnější Vánoce ze všech. Vypadá velmi spokojeně a vyrovnaně. Na snímcích, které pořídila jeho panička, se stylizoval i do role samotné královny. A že mu to fakt seklo!

Janet Burton má opravdu smysl pro humor a taky pro detail. Svého pejska Rupperta převléká do super slušivých oblečků a ještě mu k tomu vytvoří odpovídající prostředí.

Tentokrát nafotila sérii vánočních snímků svého čtyřnohého miláčka Opravdu se pobavíte. Vypadá srandovně. Ruppert ale bere svoji práci naprosto vážně a na fotkách se tváří jako profesionál. Nervozitu byste na něm těžko hledali. Hotový model! Očividně si svou roli náramně užívá.

Můžete ho tak spatřit jako kopii královny Alžběty II. Na dalších snímcích zase staví sněhuláka nebo hoduje u štědrovečerní večeře.

Díky šikovné a kreativní paničce se z něj stala celebrita. Jak ho ale naučila tak krásně pózovat, je nám záhadou. Ne každý pejsek by to vydržel. Sedět v klidu u stolu a tvářit se, že nic, je role pro opravdového profíka.

Je na něj radost pohledět! Už teď se těšíme, čím nás překvapí příště.

Související články

Další články