Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pavelec se při comebacku blýskl super zákrokem: Motivují ho dokonalá ňadra jeho krásné přítelkyně?

+ Další 2 fotografie
Comeback jako hrom, tak by se dalo mluvit o návratu Ondřeje Pavelce mezi tyče. Radost ze zákroku byla o to větší, že jím vychytal svého krajana Radima Vrbatu. Pomáhá s motivací k návratu i jeho krásná přítelkyně Tereza Budková?

Ondřej Pavelec (29) se do branky Winnipegu nepostavil takřka rok a hodně se sledovalo, jak dopadne jeho dnešní comeback. Návrat mezi tyče mu snad nemohl vyjít lépe. Proti Arizoně si parádně vychytal krajana Vrbatu!

„Ten zákrok byl fakt šťastný, ale to víte, pak to byl dobrý pocit," okomentoval svoji parádu sám český brankář. Ten si během své absence v brance Jets stihl najít novou přítelkyni a možná právě ona je tím hnacím motorem za návratem do formy.

Kráskou po jeho boku je totiž Tereza Budková (26), která je známá především svým dokonalým silikonovým poprsím. Tak snad vztah prospěje oběma a Ondřej se dostane do branky svého týmu stabilně a pomůže mu třeba k postupu do play-off.

Související články

Další články