Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Paul Walker nakonec znovu obživne na plátně. Zahraje si v Rychle a zběsile 7 s pomocí počítačů!

Paul Walker nakonec znovu obživne na plátně. Zahraje si v Rychle a zběsile 7 s pomocí počítačů!
Zdroj:

Když herec Paul Walker tragicky zahynul v průběhu natáčení Rychle a zběsile 7, hodně se spekulovalo, co se s filmem bude dít dál. Nakonec se údajně rozhodlo, že se všechen natočený materiál vyhodí do koše a zcela se přepíše scénář, kde už postava, kterou Paul Walker hrál, nebude vůbec figurovat. Ale nakonec to bude úplně jinak. Paul Walker si v Rychle a zběsile 7 alespoň na chvíli zahraje.

Tvůrci oznámili, že se smrtí herce se vypořádají tak, že v Rychle a zběsile 7 pošlou jeho postavu Briana O'Connora "do důchodu", což může znamenat cokoli. Třeba to, že tam jeho postavu zabijí?!

"Universal najal čtyři herce, kteří mají stejnou postavu jako Paul Walker. Budou používat jejich těla, na které pomocí počítačů naklíčují obličej herce," říkají zdroje přímo ze studia. "Paulova tvář a jeho hlas budou ve filmu pomocí prvotřídních počítačových triků."

Natáčení Rychle a zběsile 7 bude pokračovat od příštího měsíce a s Paulem Walkerem je natočena zhruba polovina scén z těch, kterých je potřeba. Zbytek budou triky a budou se muset hodně snažit, aby nebylo poznat, na kterých záběrech je skutečně on a které jsou falešné.

Není to ovšem nic extra ojedinělého. Brandon Lee například zemřel při natáčení Vrány, a přesto film vyšel a nejde tam poznat, kde je skutečně on a kde jsou jenom triky. Podobná věc se stala v Gladiátorovi, kde při natáčení zemřela důležitá postava Olivera Reeda, a tak museli použít digitální triky. Dvě minuty s ním v záběru ale stály navíc 3,2 milionů dolarů.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy