Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Patříte mezi 3 typy chlapů, kteří se nikdy nevyspí s opravdu luxusní šťabajznou?

Když je váš syn strašně chytrý, ale nikdy nemluvil s dívkou, bude vás
jeho první sex stát balík.
Sexperimentátorka je tu! Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! A dneska tu máme chlapce, kteří si jen tak neštrejchnou!

Mít v posteli kozatou a pořádně chlípnou šťabajznu je cílem každého, komu proudí v krvi testosteron. Jasně, najde se pár pokrytců, kteří budou skálopevně tvrdit, jak na vzhledu nezáleží. Je to zpravidla kvůli tomu, že jim o 15 cm vyšší spolužák kradl po celou základku prachy na svačinu a oni mají nyní potřebu dělat svět lepší. V padesáti se pak podívají na rozkydnutou manželku s bradavicí na čele, vyhrabou z peněženky dva litry a poletí za nejbližší obchodnicí s chlupatou kapustou. Chtějí si během posledních let slábnoucí erekce spravit chuť. Tito pokrytci se rekrutují ze tří skupin chlapů, kteří zkrátka nemají šanci vyspat se s někým bez celulitidy. Patříte mezi ně?

1. Upocenec z restaurace

V 11 letech pediatrička sdělila jeho mamince, že synáček trpí obezitou a ze své sádelnaté postavičky jen tak nevyroste. S prvním beďarem sedl na bicykl a během prázdnin zhubnul celých 15 kg! Chtěl se líbit spolužačkám, které však měly oči pouze pro ramenatého týpka z devítky. Na střední zase přibral, uvelebil obří zadek před počítačem a na výšce začal podnikat. Díky tomu dnes nosí značkové hadry a usedá do auta s třízónovou klimatizací. Bez ní by se totiž potil jak kůň na Velké pardubické, o čemž se přesvědčí každá, která s ním vyrazí na první rande. Bagounovi teče pot po čele, tvoří se mu koláče v podpaží a bojí se, jestli si toho šťabajzna všimne. Pokud není slepá, tak všimne! A rozhodne se najít si někoho, kdo se nezačne dusit ve vlastní šťávě s prvním soustem předkrmu.

2. Chcípák na předpis

Na neonatologickém oddělení byly na jeho přežití vypsány sázky, ale díky moderní medicíně se ho podařilo zachránit. Bohužel! Jeho pojišťovna lituje dne, kdy mu vydala kartičku. Je alergický na lepek, na pyl, na laktózu a na slunce. I přes hromady různobarevných tablet mu neustále teče něco z nosu a očí, a proto je složité představit si, že se s někým takovým šťabajzna bude třeba jen líbat. V lepším případě by romantický okamžik přerušilo popotahování, v tom horším by chcípáček ohodil nápadnici vrstvou soplů a hlenu. Jeho nejintimnějším zážitkem bylo zatím to, jak mu matka roztírala po těle mastičku proti atopickému ekzému. Ostatně právě kvůli tomuto onemocnění se během rande neustále škrábe, čímž spolehlivě odežene každou, která by mu chtěla po zbytek jeho marodění dělat pečovatelku.

3. Zarudlý násoska

Když se v šestnácti ztřískal pivem, povedlo se mu nablít dědovi na skleník. Po zbytek puberty byl víkend co víkend v lihu, aby po střední našel práci skladníka. Naladěn tištěnými pornáči se i on vydá občas na lov. Jeho revír jsou diskotéky, kde se nemusí platit vstupné. Alespoň zbyde víc na panáky podřadné vodky. Bez alkoholu se nedokáže rozpovídat a vrcholem společenské zábavy je pro něj vykrkání úvodní znělky seriálu Hospoda. Občas si bez optání přisedne k nějaké podnapilé šťabajzně, která se ze soucitu směje jeho historkám z chlastaček. Ani dvě promile ji však nepřesvědčí o tom, že zrovna takové bandasce by měla roztáhnout nohy.

Celkem 3 různé typy šmoulů, o které nemají luxusní šťabajzny zájem. Na všechny jsem v životě narazila a všem jsem srazila hřebínek. Sexy holkám doporučuji totéž!

Mohlo by vás zajímat

Další články