Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Patrasová se pustila do Bartošové kvůli chlastu: To se ozvala ta pravá! Podívejte se na dva legendární Dádiny úlety!

Zdroj: YouTube

Královna všech abstinentek světa Dagmar Patrasová (57) přišla se svou troškou do mlýna v evergreenu zvaném "Iveta trochu pije a na ty prášky jí to nedělá dobře."

Podle Dády, která se v žádném případě netěší, hi hi, pověsti milovnice vinné révy, Bartošovou semlel osud a řeší to pilulkami a alkoholem.

Patrasová je přitom ta poslední, která by měla podobné soudy vynášet. Jistě, v posledních měsících "zázračně zhubla díky ketonové dietě," s čímž neustále prudí novináře (aby ne, když se evidentně jedná o skrytou reklamu), a tak má zřejmě pocit, že přišel čas, aby vynášela podobné soudy, když se teď "sama od sebe" rozhodla něco se sebou dělat.

Opravdu namále měla v kariéře dvakrát. Podívejte se na dnes už legendární video, které kdysi nadzvedlo rodiče přítomné na dětské show v Prostějově před šesti lety. Dáda na něm vypadá, jakoby ji sklátila fakt hustá viróza, ale ona sama se posléze ohradila proti bulváru, že to prý byla reakce na prášky.

A pak si ještě dovolujeme tasit z archivu slavnou fotku z klubu Duplex, kde si Dáda poněkud nevhodně ustlala s doutníkem v ruce napříč křeslem. To pak zpětně důvěryhodně vysvětlila tak, že jen hledala pudřenku a fotograf ji zachytil, zrovna když vypadala takto divně, čemuž už chyběl jen dovětek v podobě pohádky o Budulínkovi a měli jsme to komplet.

Co také chuděře jiného zbylo, když si drží image titánky dětských pořadů a dříve i vydavatelky časopisu pro nejmenší, která si kvůli kšeftům a inzerentům prostě nemůže dovolit škraloup s chlastem.

Ať si každý vymýšlí, co chce, když je tak těžké si přiznat pravdu o krabici vína (nealkoholického samozřejmě), zlobivém manželovi a létech, která letí, což je problém poloviny žen v jejím věku, které jej řeší stejně. Ale soudy o alkoholičkách v šoubyznysu by asi měl vynášet někdo jiný.

Související články

Další články