Amelie Š. a její frajer Marek J. si 14. února na svátek zamilovaných sbalili svých pět švestek a utekli z domova. Do akce se zapojili kriminalisté a měli jasný úkol – teenagery najít, než se jim něco stane. V úterý 17. 2. pustil tiskový mluvčí pražské policie Jan Daněk mezi novináře pozitivní zprávu, že obě děti byly nalezeny a jsou v pořádku. Teď jen doufáme, že pozitivní nebude také těhotenský test.

A kde se Romeo se svou Julčou ukryli před všemi těmi, kteří nepřejí jejich romantice? Policisté tvrdí, že je našli v suterénu jednoho z domů v Zahradním Městě v Praze 10. Při čem je chytli, policisté nesdělili a raději je rychle předali jejich rodinám. Zajímavé je, že obě děti takto spolu zdrhly už jednou. I tehdy se vydaly na Zahradní Město. Když si je tehdy vyzvedla kriminálka, tak jim Amelie drze sdělila, že jak to půjde, zase z domova zdrhne. Je vidět, že je to správná holka, když drží slovo.

Něco nám říká, že tahle lovestory ještě nekončí. Oba zaláskovanci chtějí být prostě spolu a překážky neřeší. Policisté by měli se zákonnými zástupci probrat, zda jim pro jistotu nevpálit pod kůži čip s lokalizátorem pohybu. A až děti zase zmizí, mohou jít policisté najisto.