Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Patnáctiletá řidička, která smetla maminku s kočárkem: Byla to její kamarádka!

Kdo vlastně řídil?
V úterý večer srazila teprve patnáctiletá Daniela H. v Hrobu na Teplicku mladou maminku (18) s dítětem. Sražená žena skončila s vážnými zraněními v nemocnici, dítě má naštěstí jenom bouli na hlavě a nic se mu nestalo. Jak to nyní vypadá, celý případ může být ještě hodně zamotaný.

„Dívka za volantem auta Nissan Micra vjela při otáčení na autobusovou zastávku, kde srazila ženu s kočárkem a pak nabourala do zdi,“ informoval teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.

Daniela neseděla ve voze sama. Vedle ní byl také její bratr Ivo. Podle informací TV Nova má Ivo odložený nástup do vězení. A to kvůli porušení zákazu řízení za opilost. Místní si tak myslí, že si Daniela na poslední chvíli vyměnila s bratrem místo, aby ho tak jako nezletilá chránila a on neměl více problémů.

„Bližší okolnosti nehody a její příčina jsou předmětem dalšího prověřování,“ dodává Daniel Vítek.

Blesk.cz zjistil totožnost řidičky Daniely H. a sražené Jany F. Obě byly na FB kamarádky a měly spolu čile komunikovat. S vysokou pravděpodobností tak mladá řidička srazila svou dobrou kamarádku.

Mohlo by vás zajímat

Další články