Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pastor ukazoval chůzi po vodě: Po útoku krokodýlů z něj zbyly jen trenky a sandály!

To asi nebyl moc dobrý nápad!
Hodnostář Jonathan Mthethwa se nejspíše domníval, že má nadpřirozené schopnosti. Snažil se ukázat davu věřících, že umí chodit po vodě stejně jako Ježíš Kristus. Bohužel se místo zázraku konal pohřeb. Jediní, kdo mohli nějaký zázrak oslavovat byli krokodýlové, kteří slupli pastora jako malinu.

Přesně takhle to dopadá, když má někdo stupidní nápady. „Pastor nás minulou neděli učil o víře. Slíbil nám, že nám dnes ukáže svou víru. Naneštěstí to ale skončilo tím, že se před námi začal topit a sežrali ho tři velcí krokodýli,“ cituje britský list jednoho ze svědků tragédie.

Hodnostář Jonathan Mthethwa se snažil dokázat nemožné. Chtěl předvést, jak přesně Ježíš chodil po vodě, což se mu samozřejmě nepodařilo a skončil v útrobách krokodýlů, kteří si ho dali ke svačině jako jednohubku.

Po útoku krokodýlů z duchovního mormonské církve zbyly jen sandály a trenky. Volat záchranáře nemělo ani smysl. Takže příště, až si bude chtít někdo zase hrát na Ježíše, měl by si nejdříve ověřit, zda ve vodě, po které se chystá chodit neplavou krokodýlové. Pokud ano, tak by měl tyhle vylomeniny zkoušet raději na koupališti.

Související články

Další články