Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Partyšové se během rozvodu mění postava: Nejdřív byla jak nit a teď přibírá. Začínají se jí rýsovat paže zápasníka!

Gábina Partyšová se trochu zakulatila.
Zdroj: herminapress.cz

Na moderátorce Gábině Partyšové (34) se rozvod s Josefem Koktou (56) pořádně podepsal. Jakmile se provalila aféra jejího manžela s Ornellou Štikovou (20) a že s ní známý donchuán čeká dítě, nastaly pro Gábinu krušné časy. V médiích se neomílalo nic jiného, dokud Ornella neporodila. Mezitím se následky excesu Kokty na Gábině začaly projevovat v podobě rapidního úbytku váhy. Už tak drobná moderátorka ztrácela jedno kilo za druhým a klidně by mohla oblékat modely ze šatníku Victorie Beckham. Teď je ale všechno jinak a Gábina na svém těle očividně nosí kila navíc.

Na poslední společenské akci se objevila se svým kamarádem a bývalým "hodně kamarádem" Danielem Zahrádkou. Ten v podstatě funguje jako doprovodný panák bez mimiky, protože kolem moderátorky Top Staru se prý už dlouho motá bohatý milenec, který nestojí o mediální pozornost. A pokud tohle není trik pro bulvár, je vidět, že si Partyšová očividně dopřává. Na akci Gábina oblékla černé krátké šaty bez rukávů, ze kterých se jí rýsovaly mnohem silnější paže, než na jaké jsme u ní zvyklí. "Je vidět, že Gábina je evidentně šťastná v novém vztahu, protože přibrala minimálně šest kilo. V jejím případě očividně láska prochází žaludkem," řekl nám jeden z hostů slavnostního večera.

Gábině samozřejmě nic zlého nepřejeme, protože si to za loňský rok vybrala až až. A třeba ji nový partner bude mít rád takovou, jaká je, a nenutit ji, jak má vypadat, jako to dělal Kokta. V šoubyznysu se totiž tradovalo, jak si Kokta nechal do jejich předmanželské smlouvy napsat, že Gábina nesmí během manželství přibrat.

Související články

Další články