Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Partyšová se Slávikem na módní akci plné snobismu a arogance: Za to, co si na sebe navlékli, se budou smažit v módním pekle

Tohle není diskotéka?
Zdroj: herminapress.cz

Další módní událost má Praha čerstvě za sebou. Prague Fashion Weekendu se zúčastnilo několik celebrit, spousta obchodních partnerů a pár nešťastníků, kteří vlezou všude, kam dostanou vstupenku, jen aby byli vidět.

Mezi nimi se bohužel na letošním ročníku objevila i dvojice bezva kamarádů do nepohody Gabriela Partyšová (35) a porotce Talentu Jaro Slávik (39). Přestože je na pozvánkách jasně předepsán dress code, a pokud není, považuje se za samozřejmé, že se účastníci patřičně obléknou, Gábina s Jarem si tento večer zřejmě spletli s vesnickou diskotékou.

Moderátorka si vyšla v nesourodém oblečení, za které by se měla smažit v módním pekle, a Slávik opět potvrdil, že se jen tak nechce zbavit nálepky rádoby světa znalého producenta, který nikdy nezestárne. Vtipná dvojice se už delší dobu snaží pomocí některých spřátelených médií vyvolat dojem, že je mezi nimi něco víc než jen kamarádíčkování, výměnou za to, že si u nich budou moct udělat nějaké to píárko.

Související články

Další články