Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Partyšová rozehrála podivnou hru s Primou: Nikdo nic neví, ale něco se chystá

Gábina tvrí, že Top Star neopuští, ale manželovi říká něco jiného. Co se to děje?
Zdroj: iPrima.cz/Facebook TS

Na Primě se v pořadech věnovaných šoubyznysu evidentně chystají změny, jen se o nich nikomu nechce mluvit a navíc většina zainteresovaných zřejmě čeká na definitivu Gábiny Partyšové (34), která okolo sebe rozehrála velmi podivnou hru.

Svému stále ještě manželovi, postrachu dívčích sukének v okolí Staromáku, doma prokazatelně řekla, že zvažuje do tří měsíců opustit Top Star magazín Zda jde o přechod do jiného pořadu, nebo to má co dělat s chystanou megaspoluprací s velkým rádiem, se neví, Josef Kokta (55) si každopádně informaci nenechal pro sebe a začala mela.

V té Partyšová okamžitě dala všem na vědomí, že informace není pravdivá, ale že proti ní šéfredaktor eXtra.cz a autor tohoto textu vede špinavou osobní kampaň. Náš web ovšem novinku pouze převzal od konkurence. I tak nám ale Kokta informaci potvrdil také.

Moderátorka si následně, ve snaze minimalizovat škody, na portálu Super.cz objednala protičlánek a jako hlavní argument údajně uvedla, že zvrácené informace o ní šíří Kokta, který se jí mstí.

Což je další lež určená hloupým novinářům a nejhloupějším čtenářům. eXtra.cz má písemné důkazy o tom, že Kokta naopak za Partyšovou neustále oroduje.

V textu pak Partyšová uvádí: "Z Top Staru rozhodně neodcházím. Není také pravda, že by pořadu klesala sledovanost. Některé hlouposti už mi přijde zbytečné komentovat."

Podstata věci je ale jinde – co se to sakra děje na Primě? Partyšová by přeci nikdy sama od sebe Top Star neopustila, ale proč to tedy tvrdí doma? Vysoce postavený zdroj z Primy vnáší do věci ještě větší chaos: "Já být vámi, pane Novotný, tak o Gábině Partyšové a Primě teď raději nepíšu vůbec. A hlavně ne o dalších plánech! Ona tu má velké slovo a ani my sami přesně nevíme, co se vlastně chystá."

Hm, to jsme se toho dozvěděli. I když něco ano. Přes všechny obvyklé lži a objednané články se evidentně něco připravuje. Jak známe Gábinu a její obvyklé tahy, vypadá to na zcela nový formát, kterého bude ona hlavní hvězdou. Anebo předstírané stažení se z obrazovky, které oznámila doma Koktovi? Těžko říct, ale bude určitě zajímavé sledovat v nejbližších týdnech dění na Primě.

Související články

Další články